Sklejka

Sklejka

Powstała ze sklejonych na krzyż warstw forniru, charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Powszechnie stosowana w wielu branżach

Produkt ten powstaje w wyniku sklejenia na krzyż arkuszy forniru. Pomiędzy arkusze nakładany jest klej. Następnie całość jest ściskana w prasie pod bardzo dużym naciskiem w wysokiej temperaturze. Ostatnim etapem jest formatowanie sklejki na wybrany wymiar.

Nasza sklejka produkowana jest z wytwarzanej przez nas łuszczki olchowej.

Sklejkę produkujemy na zamówienia klienta. Naszym wyróżnikiem jest produkcja na konkretny wymiar wybierany przez klienta. Dzięki temu nasi klienci mogą obniżyć swoje koszty poprzez brak odpadu, który ma miejsce w przypadku dostępnych typowych rozmiarów. Ponadto jako bezpośredni producent jesteśmy w stanie zapewnić niższą cenę.

Klasa sklejki ustalana jest podczas składania zamówienia. Istnieje np. możliwość użycia w środku warstw forniru gorszej klasy, natomiast warstwy wierzchnie mogą być wykonane z forniru klasy pierwszej. Wszystkie tego typu szczegóły, w tym również grubość jest wybierana przez klienta.

Wykonujemy też sklejkę fornirowaną, która świetnie nada się do produkcji drzwi i mebli. Sklejkę oklejamy formatką z forniru, która również znajduje się w naszej ofercie.