Podłogi drewniane

Podłogi drewniane

Znane też jako podłogi warstwowe. Są połączeniem sklejki (warstwa na spodzie) z obłogiem dębowym (warstwa wierzchnia). Łączone na pióro i wpust

Dzięki zastosowaniu konstrukcji warstwowej nasze panele podłogowe zapewniają:

  • wysoką trwałość na wiele lat użytkowania
  • możliwość stosowania ogrzewania podłogowego
  • większą odporność i stabilność wymiarową w porównaniu z podłogami litymi
  • atrakcyjną cenę

Standardowy wymiar naszych podłóg to 1000 – 1200 x 140 x 14 mm. Dodatkowo, każdy panel posiada 4 stronną fazę. Możemy także produkować podłogi o innych parametrach.

Podłogi warstwowe FORESTIQ występują w 4 klasach jakości:

Klasa Prime to najwyższa jakość, która charakteryzuje się perfekcyjnym wyglądem. Panele w tej klasie nie posiadają sęków, przebarwień ani błyszczu. Są również wolne od pęknięć.

Klasa Natur cechuje się naturalnym i zdrowym wyglądem. Na panelach tej klasy mogą występować zdrowe sęki o średnicy do 1 cm. Dopuszcza się również wystąpienie nieznacznych przebarwień i błyszczu. Podobnie jak w klasie Prime, brak tu pęknięć.

Klasa Rustic to wybór dla tych, którzy preferują bardziej wyrazisty i naturalny wygląd podłogi. W tej klasie dopuszcza się występowanie sęków o średnicy do 4 cm. Przebarwienia i błyszcz również są akceptowalne. W przeciwieństwie do poprzednich klas, dopuszczalne są pęknięcia, które nadają podłodze rustykalny charakter.

Klasa Character jest najbardziej charakterystyczna i wyrazista. Sęki mogą występować również powyżej 4 cm, dodając jeszcze większą naturalność i indywidualność podłodze. Podobnie jak w klasie Rustic, dopuszczalne są przebarwienia, błyszcz oraz pęknięcia, które są jeszcze bardziej wyraziste.

Szeroka gama kolorów i wykończeń powierzchni w połączeniu z aż 4 klasami naszych podłóg daje setki możliwych konfiguracji.

Produkujemy także podłogi w stanie surowym (niemalowane, wyszlifowane).

Po bezpłatną wycenę w 24h zapraszamy do odwiedzenia strony twojepodlogizdrewna.pl